DĖL PRIEŠMOKYKLINUKŲ NEMOKAMO MAITINIMO

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi būsimi priešmokyklinukai turi teisę į nemokamus pietus nevertinant šeimos gaunamų pajamų. Kad priešmokyklinukai gautų nemokamus pietus nevertinant pajamų, pareiškėjas (vienas iš tėvų, globėjų ) prašymą–paraišką turi pateikti deklaruotos gyvenamosios vietos seniūnijoje,o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota ir jis nėra įtrauktas į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą, – į savivaldybės, kurioje faktiškai gyvena, administraciją.
Informaciją dėl priešmokyklinukų maitinimo gali būti tikslinama remiantis galiojančiais LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, LR Švietimo ir sporto ministerijos galiojančiais teises aktais.
Gerbiami tėveliai, primename, kad greičiau, patogiau ir paprasčiau prašymus dėl socialinės paramos galite pateikti naudodamiesi internetu.
Jums nebūtina atvykti į Savivaldybę – sutaupysite ne tik laiką, bet ir išlaidas kelionei. Siekiant palengvinti piniginės socialinės paramos (būsto šildymo, geriamojo ir karšto vandens išlaidų kompensacijų, socialinės pašalpos) gavimą, prisijungę prie Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) svetainės www.spis.lt