Kiekvienas vaikas iš dalies yra genijus, o kiekvienas genijus - iš dalies vaikas. - A. Šopenhaueris.

Dėmesio vasaros naujienos!

Mūsų darželio gyvenime planuojamos permainos. Atsižvelgiant į vaikų lankančių mūsų įstaigą srauto didėjimą, šiemet planuojama atidaryti penktą ikimokyklinio ugdymo grupę Šalčininkėlių mokyklos patalpose.
Preliminariai planuojama:
Ugdymo kalba- lietuvių/lenkų (priklausomai nuo norinčių skaičiaus)
Vaikų amžius- 2-7 metai
Darbo laikas- 7.30-17.30
Privalumai:
*Geras susisiekimas,
*Didelė stovėjimo aikštelė,
*Patogios, erdvios patalpos, pritaikytos vaikų poreikiams, erdvios, suskirstytos zonomis: žaidimų, edukacijų, mokymosi bei poilsio. Čia vaikai įgaus socialinių įgūdžių, kai kurie įgūdžiai bus ugdomi per kūrybiškumą, menines veiklas, tokias, kaip dainavimas, piešimas, šokiai, rankdarbiai ir kita.

Daugiau informacijos telefonu 8 380 32 230