Rugsėjo paskutinį sekmadienį minima Pasaulinė širdies diena. Ja siekiama atkreipti dėmesį į rizikos veiksnius, sukeliančius širdies ir kraujagyslių ligas, paskatinti sveikesnę gyvenseną. Pasaulinė sveikatos organizacija teigia, kad šiuo metu visame pasaulyje širdies ir kraujagyslių ligos sparčiai plinta, todėl labai svarbu prevencija. Vienas iš mūsų įstaigos tikslų – paskatinti kiekvieną vaiką rūpintis savo sveikata jau nuo vaikystės, formuoti sveikesnės gyvensenos įpročius šeimuose Todėl, rugsėjo 30 dieną vyko sveikatinantis renginys „Saugok savo širdelę“. Dalyvavo priešmokyklinių grupių vaikai ir auklėtojos. Po paskaitėlės apie širdį, vaikams teko ir skaičiuoti, ir mįslę įminti, ir ant vienos kojos šokuoti, ir paklausyti kaip širdis plaka. Veiklos apibendrinime vaikučiai gavo balionus su širdutėm, kurie atspindėjo vaikų emocijas. Jų nuomone, kai širdis nepyksta ir neliūdi, o daug juokiasi – yra sveikesnė.

PAMIĘTAJ O SERCU – ŚWIATOWY DZIEŃ SERCA W naszym przedszkolu zorganizowano różne działania mające na celu przybliżenie dzieciom tematyki zdrowotnej oraz zachęcanie do zdrowego stylu życia. „Zdrowe bicie serca”- pod tym hasłem odbyły się pogadanki dla dzieci i pokaz multimedialny. Wszystkie przedszkolaki miały możliwość obejrzenia filmu.Dzieci zdobyli wiedzę o zdrowym stylu życia, zdrowym odżywianiu , radzeniu sobie ze stresem czy wpływie aktywności fizycznej na zdrowie. Najstarsze dzieci, wykonały prace plastyczne , których głównym elementem było „ zdrowe” serce.