Pasakojimas apie tai, kaip gera turėti draugų…
Nors velykinis laikotarpis jau liko praeityje, bet prisiminimai niekados nesibaigia. Būtent gražiais velykiniais prisiminimais su mumis pasidalino, mūsų mielos kolegės iš Jašiunų lopšelio-darželio Žilvitis, pristatydamos mūsų darželio auklėtiniams nuostabų lėlių teatro pasirodymą „Spalvoti kiaušiniai”. Vėl darželyje išriedėjo spalvoti margučiai, skambėjo linksmos dainos, kurios persipinė su vaikišku juoku. Emocijos perpildė mažas širdutes ir šaukė ploti, džiaugtis, dainuoti kartu. Pasirodymas supažindino vaikučius su Velykų šventės tradicijomis, papročiais: kiaušinių marginimo būdais. Vaikai žaisdami su vedančiaja pakartojo spalvas, atrado daug tam tikros spalvos daiktų. Mūsų kolegės taip profesionaliai atliko savo darbą, kad joms, gebėjime išlaikyti vaikų dėmesį, pavydėtų profesionalūs atlikėjai. Atsisveikindamos auklėtojos iš Jašiunų lopšelio – darželio „Žilvitis” palinkėjo geros nuotaikos ir padalijo visiems po saldžią dovanėlę.
Džiugu, kad kiekvienas, tiek mažas, tiek didelis tądien išsinešė iš salės dalelę geros nuotaikos ir džiaugsmo. Dėkojame, mūsų puikioms ir talentingoms kolegėms ir su nekantrumu laukiam sugrįžtant.❤👏