2023 m. balandžio 27 d. minėdami Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę Zavišonių biblioteką aplankė Zavišonių lopšelio – darželio „Varpelis“ auklėtiniai kartu su auklėtoja Žana Staniševskiene. Susitikimo metu bibliotekininkė vaikams papasakojo apie įspūdingiausias pasaulio bibliotekas, kuo jos yra išskirtinės. Taip pat vaikai sužinojo kokios knygos gyvena bibliotekose. O skaitomiausią ir populiariausią knygą pasaulyje galėjo gyvai pamatyti ir palaikyti savo rankutėse. Dar mažieji smalsuoliai pamatė mažiausią bei didžiausią pasaulyje knygas. Vėliau knygų lentynose ieškojo, kokia yra storiausia bibliotekos knyga, ieškojo ir pačios mažiausios. Susitikimo pabaigoje visi kartu žiūrėjo animacinį filmuką apie biblioteką. Vaikai labai įdėmiai klausėsi pristatymo, bei smagiai praleido laiką.