Kovo 24 dieną Šalčininkų kultūros centre vyko Šalčininkų rajono savivaldybės organizuotas konkursas ” Mažieji  talentai” kuriame dalyvavo ir mūsų darželio auklėtiniai. Džiugu, kad galėjome nors trumpam pasinerti į spalvotą, nuotaikingą kelionę už darželio ribų. Šiais metais nutarėme visus dalyvaujančius konkurse keliom minutėm grąžinti į fantazijų, skonių, kvapų, spalvų kupina vaikystę. Priminti kiekvienam, kad jūsų „vidinis” vaikas niekada jūsų nepaliks. Jis visada lydės jus per gyvenimą. Neduokit jam išeiti, puoselėkit jį, mylėkit, nes tik taip,  paprastame, problemų kupiname suaugusiųjų gyvenime, atsiranda džiausmo ir tikėjimo akimirkos, kurios skatina nepasiduoti, pamatyti visą pasaulio grožį ir mokėti juo džiaugtis. Džiaugtis taip, kaip džiaugėsi mūsų vaikai savo pasirodyme”Kolorowe jarmarki”. Tikėti, kad jeigu žvaigždės sužiba, reiškia tai kam nors reikalinga, kaip mūsų sudainuotoje „vakaro žvaigždelės dainelėje”. Vaikai parodė, kas yra tikros emocijos, kaip džiaugtis ir kaip mylėti tai, ką darai. Pilni įspūdžių ir laimingi grįžo į darželį, toliau nerti į pažinimo kelionę, kur jų laukia dar daug atradimų ir nuotykių.
             24 kwietnia 2019 roku w Solecznikach odbył się festyn „Małe talenty”. Jednym z punktów był występ dzieci z naszego przedszkola. Inscenizacja piosenki „Kolorowe Jarmarki” zachwyciły wszystkich widzów. Gromkim brawom nie było końca. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za wsparcie udzielone w trakcie festynu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, kto aktywnie przyłączył się do pomocy w szykowaniu kostiumów. Cieszymy się, że, dzięki Państwa zaangażowaniu, mogliśmy
zrealizować wiele zadań .
Mamy nadzieję, że w przyszłości również będziemy mogli zaprezentować swoje artystyczne umiejętności jeszcze nie jeden raz 😃.