Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykoms, o tiksliau – Verbų sekmadieniui, kovo 21d. Zavišonių vaikų lopšelio-darželio Varpelis, „Pelėdžiukų”, „Bitučių”, „Zuikučių”, „Meškiukų” grupių ugdytiniams buvo organizuota veikla ,,Verba – gyvybės rykštė, kuria siekiama ugdyti vaikų dvasines vertybes, kūrybiškumą, formuoti dorinę, estetinę pasaulėjautą, supažindinti su tam tikromis etnokultūros rūšimis, tarp jų – ir verbų pynimu.Grupių auklėtojos ne tik papasakojo vaikams, ką reiškia verba, iš kokių žolelių yra gaminama, tačiau ir pademonstravo jos pynimo paslaptis. Ugdytiniai turėjo ne tik puikią galimybę pamatyti verbos gaminimo procesą, bet ir patys jame dalyvauti. O kad procesas buvo malonus ir įdomus – tai liudija vaikų šypsenos ir sukurti darbai.