W kwestii realizacji X etapu projektu doposażenia przedszkoli i grup przedszkolnych przy
szkołach w 2023 roku, przez Fundację Pomoc Polakom na Wschodzie w Warszawie ze Środków
Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej,  otrzymaliśmy kwotę w sumie 2752,48 Eur.

Zawdzięczając temu projektu nabyliśmy różnego rodzaju gry edukacyjne, zestawy instrumentów muzycznych, akcesoria sportowe do zabaw ruchowych, zestawy mebli dziecięcych oraz akcesoria do prac plastycznych. Pragniemy serdecznie podziękować  naszym Partnerom za zaufanie, współpracę i pomóc w minionym roku.

Įgyvendinant projekto, kurį organizavo „Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie ” dešimtąjį etapą, darželių ir priešmokyklinių grupių modernizavimas 2023-ais metais, gavome materialinę paramą- 2752,48 Eur.

Realizuojant projektą įsigijome įvairias lavinamuosias ir edukacines priemones, muzikos instrumentų rinkinius, sporto inventorių fizinės veiklos organizavimui, vaikiškų baldų komplektus bei priemones reikalingas vaikų meninių gebėjimų ugdymui. Norėtume padėkoti mūsų Partneriams už pasitikėjimą, bendradarbiavimą ir pagalbą praėjusiais metais.