Vėl apsisuko laiko ratas ir sulaukėme gražiausios metų šventės – Kalėdų.
Gruodžio 21d. visa lopšelio – darželio „Varpelis “ bendruomenė paminėjo kalėdinį renginį, kuriam ruošėsi iš anksto – vaikučiai mokėsi dainelių, šokių, eilėraščių, ratelių, ruošė kostiumus, su nekantrumu laukdami artėjančių švenčių. Šiais metais šventės darželyje vyko kiek kitokiu ritmu – visų grupių vaikai, pedagogai, tėveliai, seneliai, broliai ir sesės, dideliu būriu susirinko Šalčininkų rajono Vladislavo Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centre , kad kartu pasinerti į kalėdinę atmosferą. Visa darželio bendruomenė su nuostaba, šiluma ir meile stebėjo kalėdinį vaikų pasirodymą. Tai buvo išties stebuklingos valandos. Vaikučiai šoko, dainavo, vaidino. Po šventės suradę dovanas ir patikėję stebuklu, vaikai, kupinomis gėrio ir džiaugsmo širdelėmis, išskubėjo prie kaimelio eglutės, kur juos laukė begalė stebuklų. Svarbiausias- Kalėdų senelis ir jo padėjėja-Žaliaskarė Eglutė. Emocijos liejosi per kraštus o šventės pabaigą vainikavo, įspūdingas fejerverkas. Nuoširdžiai dėkojame Julijai Ivanovskajai, Šalčininkų rajono Vladislavo Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centro direktorei, už suteiktą šventei patalpą, Kalėdų senelio padėjėjui- UAB Gulija direktoriui, Jaroslavui Voitechovičiui, kuris dosniai apdovanojo darželio vaikučius saldžiomis dovanėlėmis ir žaislais, visai darželio bendruomenei, kad taip gausiai susirinko ir panoro kartu praleisti tą vakarą, kad net didelėje salėje buvo anšlagas! Jums visiems linkime kuo didžiausios sėkmės Naujaisiais metais. Stiprios sveikatos, palaikančių draugų ir artimųjų, įkvepiančių atradimų, sparnuotų svajonių ir džiugių kasdienių atradimų!

Paskutinės naujienos

Morkų diena „Bitučių” grupėje

5 sausio, 2024

SU ŠVENTOM VELYKOM!

5 sausio, 2024

Verbų sekmadienis

5 sausio, 2024

Žemės diena

5 sausio, 2024

Margiausios Velykos

5 sausio, 2024

STEAM integracija į ugdomąjį procesą

5 sausio, 2024

Archyvai

x