Šiais metais grupė „Bitutės” dalyvauja edukaciniame projekte „Žaidimas daile”. Mažos bitutės įvygdė 8 uždavinį „Stebuklingas medis”. Uždavinio idėja ikvėpta Yahoi Kusama kūryba, dailininkė vadinama taškučių užkerėtoja. Vaikai papuošė gražia prijuoste iš taškelių medžio kamieną.  Taip pat dailino savo puodelius ir kilimėlius.
W tym roku uczestniczymy w międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Zabawa sztuką”.
Nasze małe „Pszczółki” wykonały zadanie nr 8 Magiczne Drzewo: drzewo zainspirowane twórczością Yahoi Kusama – zaklinaczki kropek oraz mleczną tęczę z kropek. Ozdabiły kubki i dywaniki kolorowymi kroplami.
Yayoi Kusama to jedna z najbardziej rozpoznawalnych japońskich artystek. Przez niektórych uważana za prekursorkę pop – art. Wspaniała artystka – malarka, rzeźbiarka, ale również pisarka, twórca happeningów oraz projektantka mody.

Paskutinės naujienos

Morkų diena „Bitučių” grupėje

21 rugsėjo, 2023

SU ŠVENTOM VELYKOM!

21 rugsėjo, 2023

Verbų sekmadienis

21 rugsėjo, 2023

Žemės diena

21 rugsėjo, 2023

Margiausios Velykos

21 rugsėjo, 2023

STEAM integracija į ugdomąjį procesą

21 rugsėjo, 2023

Archyvai

x