Aš stoviu prieš Jus mylinčia širdimi, tyromis akimis ir su šia energija iškilmingai prisiekiu: kiekvieną kartą, prisistatant Mokytoju (-a) darysiu tai iškelta galva ir tiesia nugara.
              Prisiekiu, kad iš visų jėgų stengsiuosi didžiuotis savo profesija, savo ir kolegų pasiekimais. Kad ir kaip bebūtų sunku, prisiekiu nepamiršti pasirūpinti savimi, nes jei ne Aš, jei ne kiekvienas iš mūsų, mokyklos, darželiai taptų tik tuščiais pastatais.
              Prisiekiu siekti nuoširdumo su savimi ir kitais. Pasižadu būti truputį labiau savimi ir truputį mažiau tobulu.
              Pasižadu, kad žiūrėdamas į vaikus suprasiu, kad jie yra tokie pat Žmonės, kaip ir Aš, tik jų kūnai mažesni.
               Tikiu, kad Pasauliui manęs reikia. Tikiu savo kasdienio darbo prasme. Tïkiu, kad šiame kelyje esu ne vienas.
               Prisiekiu kiekvieną rytą atsikelti truputi geresniu Žmogumi, nei buvau vakar.
                                                Iš visos širdies linkiu sau ir Tau gerų naujų Mokslo Metų! ❤️