2024 m. balandžio 4 diena grupėje „Bitutės” buvo išskirtinai oranžinė, morkų, sveikatos ir vitaminų diena. Šią dieną vaikai sužino apie morkų naudą, kad juose gausu vertingų vitaminų ir maistinių medžiagų, teigiamai veikiančiu odą, plaukus ir regėjimą. Ši diena buvo kupina dainelių apie morkas, meno darbų, žaidimų ir švežiai spaustu morkų sulčių gurkšnojimo. Pabaigoje – puiki morkų fotosesija, su morkomis pagrindiniame vaidmenyje! Tokios veiklos, vykdomos nuo mažens, dėka jų skatinamas vaikų domėjimąsi savo sveikata ir sveika mityba.

Paskutinės naujienos

5 balandžio, 2024

VTAAC Jašiunų aikštėlės akcija

5 balandžio, 2024

Morkų diena „Bitučių” grupėje

5 balandžio, 2024

SU ŠVENTOM VELYKOM!

5 balandžio, 2024

Verbų sekmadienis

5 balandžio, 2024

Žemės diena

5 balandžio, 2024

Archyvai

x