Ar žinojote, kad Visose VAATC didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse (išskyrus Lentvario) DALINAMOS ALIEJAUS SURINKIMUI SKIRTOS TALPOS ir GALIMA PRIDUOTI JAU SURINKTĄ ALIEJŲ? Šią naujovę, Zavišonių l/d Varpelis direktorei – Irinai Davlidovič, pristatė VTAAC aikštėlės esančios Jašiunų miestelyje, operatorė – Kristina Smachtina, su kuria nuolat glaudžiai bendradarbiaujame. Savo ruožtu, direktorė, atsakingam rūšiavimui įkvėpė visą darželio bendruomenę.
Prieš išdalinant specialiąsias talpas, grupėse mokytojos organizavo įvairius edukacinius užsiėmimus, kurių metu vaikams buvo pateikiami pagrindiniai rūšiavimo principai, jie kartu su atliekų rūšiavimo konteinerius vaizduojančiais personažais atsakinėjo į klausimus apie skirtingus atliekų konteinerius, mokėsi praktiškai rūšiuoti atliekas.
„Apsiginklavę” talpomis darželio ugdytiniai keliavo namo, kur į atsakingo rūšiavimo maratoną įsitraukė visos šeimos . Dėkojame VTAAC aikštėlės operatotei Kristinai Smachtinai už nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą skatinant vaikus mylėti gamtą, tausoti, prisidėti prie švarios ir gražios aplinkos išsaugojimo, gamtinių išteklių taupymo, miškų ir naudingų žaliavų tausojimo, ugdant atliekų rūšiavimo įgūdžius.

Paskutinės naujienos

23 balandžio, 2024

VTAAC Jašiunų aikštėlės akcija

23 balandžio, 2024

Morkų diena „Bitučių” grupėje

23 balandžio, 2024

SU ŠVENTOM VELYKOM!

23 balandžio, 2024

Verbų sekmadienis

23 balandžio, 2024

Žemės diena

23 balandžio, 2024

Archyvai

x