10 czerwca w naszym przedszkolu odbył się „dzień indiański”. Tego dnia w „Varpelis ” nie było ani jednej bladej twarzy. Przygotowania do tej fascynującej podróży w inny świat trwały przez cały tydzień. Dzieci tworzyły prace plastyczne o tematyce indiańskiej, wspólnie z paniami szykowałi się do święta , a dzięki udziału rodziców nasze zabawy stworzyły jeszcze pełniejszy „indiański klimat”.
Nasze świąteczne popołudnie rozpoczęliśmy okrzykami indiańskimi. Bawiliśmy się naśladując sprawnych, spostrzegawczych i czujnych Indian. Zabawa była naprawdę wspaniała, a zadania bardzo różne, śmiech dzieci przy ich wykonywaniach bezcenny. Każda z drużyn miała swoje plemienne barwy, a także zostały przyznane imiona. Było dużo radości i wspaniałej zabawy. To był naprawdę udany dzień!
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami.