Kiekvienas vaikas iš dalies yra genijus, o kiekvienas genijus - iš dalies vaikas. - A. Šopenhaueris.

Dzień Sportu przedszkolaków

2019.09.19 Dzień Sportu przedszkolaków za nami. „Ruch jest zdrowy i dla ciała i dla głowy” – to hasło Dnia Sportu, jaki odbył się w Solecznikach .W sportowych zmaganiach brały udział dzieci z przedszkol naszego rejonu . Dzieciaki rywalizowały w kilku konkurencjach . – Na początku jak na prawdziwych sportowców przystało przedszkolaki złożyły uroczyste przyrzeczenie, że będą wszystkie zadania sportowe wykonywać do końca i dokładnie oraz nikogo nie będą popychać i oszukiwać. Z uśmiechem i przy dźwiękach muzyki rozpoczęły się rozgrywki sportowe. Oj, co tu się działo! W sale sportowej panowały gwar, śmiech i radość. Wszyscy doskonale się bawili pokonując trudy różnych konkurencji. Wspaniała atmosfera sportowych rywalizacji uwieńczona została nagrodą. Dziękujemy wszystkim organizotorom , rodzicom, wychowawczyniom oraz dzieciom za wspaniałą zabawę.