Kiekvienas vaikas iš dalies yra genijus, o kiekvienas genijus - iš dalies vaikas. - A. Šopenhaueris.

Kad darželis būtų gražūs

Gerbiami tėveliai!

Mūsų lopšelio darželio lauko aplinka kuriama jau daugelį metų, bet pastaraisiais metais vykdome tikslingus projektus, norėdami pakeisti ar įrengti naujas erdves kiemo teritorijoje, kuriose vaikai galėtų aktyviai ir kūrybiškai veikti, žaisti, tyrinėti. Be to aplinka, kurią kuriame ir išgyvename kartu, vaikus moko gerbti vienas kitą, vertinti, saugoti, tausoti, jaustis savu tarp savų, reikalingu. Juk daugumą to, ką mūsų vaikams iš tiesų reikia žinoti, kaip gyventi, ką daryti ir kaip elgtis, jie išmoksta vaikų darželyje.

Džiugu, kad šiuose projektuose dalyvauja ne tik vaikai, lopšelio-darželio personalas, bet ir vaikučių tėveliai.

Šiemet vyko akcija „Papuoškime lopšelį-darželį gerais darbais“. Akcijos metu vaikučiai ir jų tėveliai bei darželio personalas užsodino gėlynus pačių užaugintais gėlių daigeliais, tvarkė teritoriją, pakeitė smėlį vaikų smėlio dėžėse, remontavo sulaužytą žaidimo inventorių bei atliko daug kitų darbų.

Nuoširdžiai DĖKOJAME visiems bendruomenės nariams prisidėjusiems prie akcijos „Papuoškime lopšelį-darželį gerais darbais“.