2021 m. birželio 1 d.  Šalčininkų kultūros centras kviečia vaikus ir jų tėvelius į Šalčininkų miesto parką, švęsti Vaikų dieną kartu su Tarptautiniu gatvės teatrų festivaliu. Į Šalčininkus atvyks Vilniaus teatras „Lėlė“ ir Raganiukės teatras, kurie linksmins vaikus, organizuos edukacines dirbtuves bei pristatys nuostabius spektaklius pagal visiems žinomas pasakas.

Programoje:

17.00 val. Vilniaus teatras „Lėlė“ – Edukacinės dirbtuvės

„Kaukė“
Lėlių teatrui priskiriamos kaukės padeda scenoje vaidinančiam aktoriui virsti bet kuria mitine būtybe ar pasakos personažu. Šioje edukacijoje mokysimės pasigaminti jūsų sugalvoto personažo veidą iš dabar visų mūsų dėvimų medicininių kaukių. Jomis galėsite palinksminti draugus ir mokytojus.

 „Šėpos teatras“

Edukacinėse dirbtuvėlėse siūlysime pasigaminti kotines lėles ir supažindinsime su paviljono, kuriame vyksta Šėpos teatro veiksmas, konstrukcija. Šis teatro tipas ypač tinka Kalėdų šventėms, bet lengvai pritaikomas ir pasaulietinėms namų šventėms (gimtadieniams, vardadieniams ir kt.). Pasigamintas lėles dalyviai galės parsinešti namo.

18.00 val. Vilniaus teatras „Lėlė“ – muzikinis lėlių spektaklis „Voro vestuvės“ pagal Justino Marcinkevičiaus poemėlę – tai visiems gerai žinoma pasaka apie nedorėlį vorą Tabalai, sumaniusį Saulę pagrobti… Nuotaikingame lėlių vaidinime veikia gausybė personažų – miško žvėrelių, vabalų ir kitų gyvių – , kuriuos sukūrė teatro Meistras, lėlių konstruktorius Martynas Lukošius. Skulptūriškų formų ir išradingos konstrukcijos lėles bei objektus valdantys aktoriai veiksmą paįvairina nuotaikingais muzikiniais numeriais, kuriems muziką parašė kompozitorius Irmantas Jankaitis. Šis teatro kūrinys – kameriškai jaukus, šmaikščios nuotaikos ir įvairių sceninių triukų kupinas vaidinimas.

18.45 val. – Raganiukės teatro spektaklis „Raudonkepurė ir Vilkas” – Tai legendinis interaktyvus Raganiukės teatro spektaklis žaidimas, kuriame kviečiami vaidinti ir vaikai, drąsiai užlipę ant scenos iš žiūrovų salės. Jiems atskleidžiamos didžiausios teatro paslaptys – vaikai savo akimis gali pamatyti, kaip kuriamas teatras, scenoje pasirodo su teatro kostiumais ir teatriniu grimu. Raganiukės teatro aktoriai skirtingais balsais šmaikščiai įgarsina vaidinančius vaikus. Kartu su aktoriais vaidinantys mažieji įkūnija žymiosios pasakos herojus ir tampa tikromis teatro žvaigždėmis.

RENGINYS NEMOKAMAS!

Vietų kiekis ribotas! Būtina išankstinė visų dalyvių registracija. Dalyvio anketą rasite Šalčininkų kultūros centro tinklapyje, surinkę internetinio puslapio adresą (https://qrgo.page.link/bnj6S) arba nuskenavę QR kodą. Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.

Renginio organizatorius: Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Renginio rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lietuvos Respublikos kultrūos ministerija, Lietuvos kultūros taryba

Paskutinės naujienos

Sniego diena

28 gegužės, 2021

Vasario 16-oji

28 gegužės, 2021

Sniego diena

28 gegužės, 2021

Karnavalas

28 gegužės, 2021

Gražiausia metų šventė Šv. Kalėdos

28 gegužės, 2021

28 gegužės, 2021

Archyvai

x