Kiekvienas vaikas iš dalies yra genijus, o kiekvienas genijus - iš dalies vaikas. - A. Šopenhaueris.

Międzynarodowy Dzień Kropki

W dniu 14.09.2018 r przedszkolne Pszczółki obchodziły po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Kropki. Świętowanie rozpoczęło się od wysłuchania opowiadania i obejrzenia filmu o Vashti, której historia była inspiracją do powstania Dnia Kropki. Następnie, wszystkie dzieci rozmawiały na temat swoich talentów i tego, że każdy z nas jest inny i posiada inne zdolności. Zajęcia zakończono w przedszkolnym ogrodzie. Jak na pszczoły poszukujące kwiatowego nektaru przystało – przedszkolne Pszczoły wybrały się na poszukiwanie kropek. Często musiały się zastanawiać, czy znalezione w okolicy elementy natury i wytworu człowieka mają na pewno kształt, jakiego szukamy… Oto, co udało się dzieciom znaleźć: