Kiekvienas vaikas iš dalies yra genijus, o kiekvienas genijus - iš dalies vaikas. - A. Šopenhaueris.

Naujausia informacija dėl vaikų priėmimo sąlygų sušvelninimo.


Atsižvelgdami į savivaldybės leidimą švelninti vaikų priėmimą į darželį, skelbiame, kad nuo gegužės 25 d. į darželį gali sugrįžti priešmokyklinės grupės auklėtiniai ir jų broliai/seseris (kadangi lanko tą patį darželį).
Labai atsiprašome ir tikimės jūsų supratingumo, bet viso vaikų srauto priimti vienu metu neturime galimybės, kadangi karantinas pakoregavo ir mūsų darbuotojų kasmetinių atostogų grafikus ir dalis personalo į darbą grįžta tik gegužės 26-28d. Dar dalis personalo priklauso rizikos grupei, todėl negali dirbti tiesiogiai su vaikais ( ugdymą vykdo nuotoliniu būdu). Prašome dar šiek-tiek jūsų kantrybės, kol darbo pradžios procesas pilnai susireguliuos.🙏
Dėmesio❗ nuo birželio pirmos dienos VISI❗vaikai gali sugrįžti į darželį.

Primename, kad atvesdami vaiką į darželį turite grupės auklėtojai pateikti deklaraciją apie vaiko sveikatos būklę. Siekiant išvengti spūsčių prie durų deklaraciją rekomenduojame atnešti užpildytą.
Vadovaujantis Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. gegužės 21 d. įsakymu Nr. DĮV-595 „Dėl pavedimo Šalčininkų rajono ugdymo įstaigoms“, lankyti darželio nerekomenduojama:
• vaikams sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų sąraše, dėl kurių išduodamas nedarbingumo pažymėjimas.
• kai vaikas gyvena kartu su rizikos grupėms priklausančiais asmenimis.
Į darželį nepriimami vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 C ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ar kt.
Skatiname būti atsakingais! Saugokime save ir kitus!


Pagarbiai, darželio administracija.