Nuo pat ryto darželio grupėse skambėjo nuotaikinga muzika, kuri patraukė ne vieno praeinančio smalsuolio dėmesį, kurie galėjo spėti, kad darželyje vyks kažkoks gražus renginys. Spalio mėnesį buvo organizuotos sveikatos stiprinimo renginiai – sporto šventė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams. Mažieji sportininkai atliko mankšteles. Po mankštos prasidėjo estafetės, kurias atliko lopšelio- darželio auklėtojos. Vaikučiai savo jėgas išbandė varydamos kamuolį, taikydamos į linksmąjį krepšį bei atlikdamos netradicines rungtis. Auklėtojos buvo sugalvojusios dar daugybę įdomių rungčių, todėl visi norėjo dalyvauti, nepasiduoti ir laimėti. Tačiau rungtys baigdavosi tai vienos grupės laimėjimu, tai kitos pralaimėjimu, bet visur nugalėjo draugystė, pasibaigusi vaikų plojimais visoms rungtyniaujančioms komandoms. Šventė baigėsi, tačiau pralaimėjusių nebuvo. Kiekvienos grupės vaikai buvo apdovanoti didžiuliais ,,šokoladiniais medaliais “.
Dziś wesoło w naszej sali, ćwiczą duzi oraz mali.
Wszystkie szarfy poszły w ruch, by był sprawny każdy zuch.
Kubki też się nam przydają, gdy je dzieci odwracają.
Szybkosc, sprawność – tak, to my! Dołącz do nas, ćwicz i Ty!