Kiekvienas vaikas iš dalies yra genijus, o kiekvienas genijus - iš dalies vaikas. - A. Šopenhaueris.

SU GIMTADIENIU, LIETUVA!

Kalneliai, ežerai
Ir sidabrinės brastos
Pajūrio kopos,
Lygumos,
Miškai žali
Žinau –
Nedidelis gimtasis mano kraštas
Bet išmatuoti jį
Tiktai širdim gali.
Eugenijus Matuzevičius

          Vasario 16-oji – tai šventė, simbolizuojanti tautos stiprybę, dvasią, viltį ir meilę savo Tėvynei. Tai ypatinga šventė visai Lietuvai,suaugusiems, yra žinoma kaip Lietuvos valstybės atkūrimo diena. O darželio vaikai šią dieną šiltai vadina Lietuvos gimtadieniu. Vaikų kūrybiškumas ir meilė Tėvynei atsiskleidė vaikų piešiniuose, eilėraščiais, skambiomis dainomis ir šokiais sveikino Lietuvą šventinio rytmečio metu. Tačiau paminėti šią svarbią datą nutarė ir mūsų darželio bendruomenės nariai. Jau nuo savaitės pradžios visi gyveno šventine nuotaika.

  Vyko šventinis rytmetys,  skirtas visos įstaigos bendruomenei, kurį organizavo lopšelio – darželio auklėtojos, lietuvių kalbos pedagogė. Šokti ir dainuoti mažuosius ruošė meninio ugdymo pedagogė.
Renginys prasidėjo visiems kartu klausantis ir giedant „Tautišką giesmę“. Trankius šokius, skambias dainas keitė dar skambesni eilėraščių posmai apie Lietuvą.
           Visi susirinkusieji buvo pasveikinti su valstybine švente. Pabaigoje mažiesiems įstaigos bendruomenės nariams buvo išdalintos saldžiosios dovanos.