Kiekvienas vaikas iš dalies yra genijus, o kiekvienas genijus - iš dalies vaikas. - A. Šopenhaueris.

SVEIKATIADA 2020-2021

„Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.  Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu moksleiviai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne vien moksleiviai, bet ir mokytojai, mokyklų ir darželių administracijos darbuotojai bei tėvai.

2020-2021 m. m.

2020-2021 mokslo metų planas (2)

1.Zavišonių darželis priėmė iššūkį –„10 000 žingsnių yra vieni juokai!“. Dalyvavo visos darželio grupės. Mažieji „Meškiukai“ ir „Zuikučiai“ skaičiavo žingsnius darželio teritorijoje. „Pėlėdžiukai“ keliavo po apylinkes, ne tik skaičiavo žingsnius, bet grožėjosi ir tyrinėjo rudenišką gamtą. „Elfai“ skaičiavo žingsnius bei suderino kelias rudenines šventes smagiai leidžiant laiką tiek lauke, tiek sportuojant grupėje.

2.Zavišonių darželis priėmė iššūkį –„Pusryčiai madinga“. Dalyvavo patys mažiausi darželio lopšelio grupės vaikai. Į veiklą su mielu noru įsitraukė tėvai. Pusryčiaujant vaikai valgo sveiką bei įdomiai ir įvairiai pateiktą maistą.

3.„Zuikučių“ grupės vaikai dalyvauja iššūkyje. Vaikai su auklėtoja išsamiai tyrinėjo maisto pasirinkimo piramidę, kokie produktai sveikiausi ir kuriuos reikia vartoti tam , kad būti energingiems ir sveikiems. Darželyje pagamintus patiekalus vaikai valgo noriai.

4.Šokis yra geriausia terapija! Mes išreiškiame save šokiais. Viskas, ką jaučiame, gali atsispindėti skirtinguose judesiuose. Nemanykite, kad tik šokėjai gali šokti patraukliai. Norint mėgautis šokių procesu, nebūtina būti profesionaliu šokėju, kartais užtenka būti tiesiog laimingu vaiku. Neieškokite mokytojo, kuris galėtų laisvai šokti. Nesvarbu, ar tai darote gerai, ar ne, visada turėtumėte šokti būtent savo malonumui. Todėl su dideliu entuziazmu, jungiames prie Sveikatiados šokio iššūkio!✌