Kiekvienas vaikas iš dalies yra genijus, o kiekvienas genijus - iš dalies vaikas. - A. Šopenhaueris.

 

 

„Im dajesz więcej tym, większym się stajesz.

Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.

Bowiem dawać to nie znaczy tracić”

                                   (Antoine de Saint Exupery)

Zwykły, jesienny i deszczowy czwartek (2017.11.09) rozpoczął się w naszym przedszkolu „Dzwoneczek“ naprawdę tęczowo. Otrzymaliśmy tak dawno oczekiwany sprzęt multimedialny w ramach projektu ”Wyposażenie przedszkola w nowoczesny sprzęt” organizowany przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polski w Wilnie.  Jesteśmy dumni, że nasza współpraca przyczyniła się do rozwoju przedszkola, a dzieci mogą korzystać z coraz lepszych i bardziej nowoczesnych warunków kształcenia.

 Serdecznie dziękujemy: kierownikowi Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Wilnie Marcinowi Zieniewiczowi oraz Pani  konsul Irminie Szmalec za wsparcie naszej inicjatywy. Dzięki Waszemu zrozumieniu i pomocy mogły być realizowane przedsięwzięcia, których sami byśmy nie dali rady udźwignąć. Cieszymy się, że to właśnie w Was znaleźliśmy wsparcie.