Ikimokyklinukai užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui. Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip būsimieji mokinukai skambiai dainavo apie tai, kaip gera buvo leisti dienas, mėnesius, metus darželyje, išraiškingai deklamavo, kad jau metas atsisveikinti ir keliauti į žinių pasaulį, kuris jų laukia mokykloje ir smagiai šoko.
Paskutinį kartą darželio ugdytinius sveikino direktorė Irina Davlidovič. Ji ugdytiniams linkėjo būti šauniais mokiniais, neužmiršti darželio ir savo buvusių pedagogų, bei įteikė pirmuosius jų gyvenime „diplomus“.
Daug gražių padėkos ir linkėjimų žodžių darželio kolektyvui, visų tėveliu vardu, tarė mama Svetlana. Pasibaigus šventei, grupėje vaikučių laukė tėveliu ir auklėtoju paruošta, staigmena – pasiplaukiojimas laivu Trakuose.
Žiūrėjome į savo ugdytinius, kurių veidukai švytėjo kaip saulė. Mintyse linkėjome, kad jų vaikiškas mažas pasaulis, apgaubtas stebuklų skraiste, tęstųsi dar ilgai. Norėtųsi, kad vaikai nepamirštų darželio, patirtų įspūdžių.
Vaikams linkime pasidžiaugti bėgančiais per lauką spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, skraidyti su įvairiaspalviais drugeliais, statyti trapiausias smėlio pilis, pasisupti džiugiose vaikystės sūpuoklėse. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar nesibaigia ilgai ilgai…