„Mano Lietuva mažytė Kur žaliuoja pievos, Kur vingiuoja upės, Kur beržai parimę. Baltija banguoja, Gintarus dalina, Kur smėlėtos kopos Kojas atgaivina.” Tokiais žodžiais lopšelyje-darželyje „Varpelis“ vasario 17 dieną prasidėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventės minėjimas. Grojant lietuvių liaudies muzikai į šventę rinkosi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai, auklėtojos, darželio darbuotojai. Vaikų rankelėse plazdėjo trispalvės vėliavėlės. Vaikai domisi savo valstybe ir gimtine kurioje gyvena, ugdosi suvokimą apie savo vietą šeimoje, tėvynėje. Dainas apie Lietuvą, gimtinę, tėviškėlę dainavo darželio grupių vaikučiai, taip pat skaitovai deklamavo eiles, kuriose buvo pasakojama, kur mūsų tėvynė, kaip surasti Lietuvą“. Pleveno trispalvės, aidėjo džiugus vaikų klegesys, skambėjo dainos, eilės, sukosi rateliai, veiduose neblėso šypsenos – tokia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė buvo mūsų darželyje. Pabaigoje Mūsų vaizduojama „Lietuva” užpūtė žvakutes savo gimtadienio proga ir visi kartu ją pasveikino tardami: Valio-valio-valio!!!!!